Oferta

Profesjonalne przygotowanie do:

– Certyfikatów: FCE, CAE, CPE, IELTS, PTE

– Egzaminu Gimnazjalnego, Maturalnego

Oprócz przygotowania do egzaminów oferujemy również kursy ogólne, zaczynamy już od czwartego roku życia a górna granica wieku dla nas nie istnieje 😉

Zachęcamy do kontaktu – gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Słuchacza.

 

OFERTA SPECJALNA

Crash Courses

Dobrze wiemy, że w natłoku codziennych obowiązków trudno jest znaleźć czas dla siebie. Dlatego mamy dla Państwa propozycję: Kursy intensywne – Crash Courses

Crash Course to intensywny kursy języka angielskiego zarówno dla grup, jak i słuchaczy indywidualnych, który pozwala w krótkim czasie usystematyzować wiedzę gramatyczną dotyczącą języka oraz rozbudować  słownictwo. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na regularną naukę. Intensywność zajęć i harmonogram realizacji kursu są każdorazowo dopasowywane do założonych celów i umiejętności osób biorących w nim udział.

Kurs ten jest nakierowany na przełamanie bariery językowej, poprawę pewności w posługiwaniu się językiem obcym oraz zmianę z biernej znajomości języka na aktywną.

Dlatego też, jeśli już od dawna myślisz o odświeżeniu dawno zapomnianych umiejętności lub nabyciu całkiem nowych, zapraszamy do kontaktu.

Międzynarodowy Certyfikat Językowy Pearson Test of English

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży jest oficjalnym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English, co oznacza, że bez konieczności udawania się do innego miasta wszelkie zainteresowane osoby mogą w Łomży uzyskać MIĘDZYNARODOWY uznawany na całym świecie przez wielu pracodawców, uczelnie i władze certyfikat Pearson Test of English.

My mamy w swojej ofercie kurs przygotowujący do zdobycia tego certyfikatu.

Szczegóły dotyczące egzaminu: http://www.pearson.pl.